Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

12-19/10/2013

Galeria
  • Tajemnicza strefa w centrum miasta, w której kiedyś spoczywało jego serce, jest dzisiaj jedynie pograniczem alei przeróżnych. Niektórzy wracają do niej we wspomnieniach, inni chcą zatrzeć każdy ślad, a wszystko to przez jej wyjątkowe zdolności wpływania na ludzki umysł. Ukryte i niedostępne na co dzień przestrzenie w ramach eksperymentu na kilka godzin otworzą się na dźwięk, obraz i ludzi. Jednak wejść będą mogli tylko nieliczni, bowiem ZONA bardzo skrupulatnie selekcjonuje odwiedzających. Ci, którym uda się do niej wejść bezwzględnie podlegać będą obowiązującym tam regułom. Zuchwalcy, którzy nie uszanowali jej zasad przepadli bez śladu i do tej pory nie wiadomo co się z nimi stało. Może wciąż zagubieni spacerują po jej krańcach, może zawieruszyli się w niebycie. A ZONA wciąż się zmienia i reaguje na każdy ruch. Strach iść naprzód, a wstyd zawracać.

    Warunkiem uczestnictwa w eksperymencie jest nawiązanie kontaktu telefonicznego z ZONĄ, w godz.16:00-20:00, pod numerem telefonu 693 511 533. Zostaniesz poproszony o imię, nazwisko i coś jeszcze.

    Pozwól przeprowadzić się przez ZONĘ.

    *Eksperyment w przestrzeni miasta z wykorzystaniem technik multimedialnych oparty na motywach twórczości Andrieja Tarkowskiego stanowi preludium do wydarzeń zaplanowanych w ramach Nostalgia Festival Poznań.