Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

12-19/10/2013

Galeria

Co kojarzy Ci się ze słowem nostalgia? Szelest liści, pękające kry na rzece, skrzypiące drzwi a może trzask pękniętej gumy balonowej powodują, że zastygasz w pozycji „Wędrowca nad morzem mgły” (dla nieromantycznych podpowiedź: obraz Davida Caspara Friedricha;)? Czy słyszysz takie dźwięki, które hibernują Twój stan umysłu i przenosisz się w inną rzeczywistość? Jeśli tak to nostalgiczna zabawa jest dla Ciebie!

Wyślij nam max. 30 sekundową "pocztówkę dźwiękową", czyli nagranie audio, które przywodzi na myśl słowo "nostalgia". Nie musisz być profesjonalistą, żeby wziąć udział w naszej zabawie. Ważne, żebyś Ty był autorem dźwięków! Wystarczy, że chwycisz telefon komórkowy i włączysz dyktafon! Twoje nagranie może stać się częścią klipu wideo zapowiadającego Nostalgia Festival Poznań 2014!

"Pocztówkę" w formacie pliku dźwiękowego (MP3, AAC, M4A, MP4 audio, OGG) prześlij nam na adres: konkurs@malta-festival.pl. Pamiętaj, żeby nadać tytuł swojej nostalgicznej pocztówce! Każdego dnia o godzinie 12:00 wrzucamy nowe "pocztówki" na wydarzenie na Facebooka! Na dwie osoby, które zbiorą najwięcej polubień czekają upominki!

1. Osoba, która zbierze najwięcej polubień może wybrać dla siebie upominek. Do wyboru: plakat z autografem DAMONA ALBARNA + solowa płyta "Everyday Robots" + worek festiwalowy lub płyta Tigrana Mansuriana "Quasi parlando" z autografem + worek festiwalowy. Druga osoba dostaje to, czego nie wybrała pierwsza :)

2. Upominek specjalny przyznawany przez Fundację Malta: wydawnictwo MIŁOBĘDZKA / ZIMPEL "Tyle tego Ty" + worek festiwalowy

Dołącz do wydarzenia na FB!
Zabawę kończymy 1 października o godz. 12:00!

Szczegółowy regulamin nostalgicznej zabawy znajdziecie na www.nostalgiafestival.pl