Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

12-19/10/2013

Galeria

HORACJO
Na Boga, to są niepojęte dziwy!

HAMLET
Przyjmij je zatem i nie próbuj pojąć.
Więcej jest rzeczy w niebie i na ziemi,
Niż się wydaje naszym filozofom…

W. Shakespeare, Hamlet, Akt I, scena 5, przeł. S. Barańczak
 

Są miejsca, w których spełniają się pragnienia. Są, i to nie na końcu świata, ale tuż za rogiem, za drzwiami, które mijasz codziennie w pośpiechu. Większość ludzi nigdy się nie dowie, że byli o krok od ZONY. Nigdy nie spotkają Stalkera, który ich tam wprowadzi. Ale czasem drzwi się uchylają i przez moment pojawia się szansa na wkroczenie do strefy, w której wszystko jest możliwe. Jednak ZONA jest nie tylko szczodra, ale też bezwzględna. Wymaga absolutnego posłuszeństwa i zaufania. Wchodząc w jej obszar można zyskać lub stracić wszystko.

To jakiś żart?

Nie. Dla uproszczenia nazwijmy to grą miejską. Tylko trochę inną niż wszystkie…

Ale o co chodzi?

O spełnienie pragnień. Może.

Jeśli tego naprawdę chcesz i jesteś gotów podjąć ryzyko, zadzwoń pod numer 693 511 533, w godz. 16:00-20:00 dziś lub w kolejne dni. Wówczas dostaniesz instrukcję gdzie i o której ZONA przyjmie Cię 12 października 2013.

Tylko pamiętaj – ZONA nie negocjuje, nie tłumaczy, nie daje żadnych gwarancji. I nie czeka na niezdecydowanych. Albo w to wchodzisz, albo nie. Po prostu od tych, którzy ją odwiedzają ZONA wymaga wiary.

UWAGA: wyprawę do ZONY odradzamy osobom cierpiącym na epilepsję, klaustrofobię lub wrażliwym na światło stroboskopowe. Podróż do ZONY to preludium tegorocznego Nostalgia Festival Poznań, inspirowanego twórczością Andrieja Tarkowskiego, który odbędzie się w dn. 17-19 października.

ZONA przesyła ważne wiadomości na Facebooka, podążaj za nimi TU